انتخابات

متن بیانیه انتخاباتی آیت الله عبداللهی:
بسم الله الرّحمن الرّحیم 
وصلّی الله علی سیّدنا ونیبّا محمّد و آله الطیبین الطاهرین حفظ نظام اسلامی از مهمترین واجبات بوده و همه افراد بر اساس حکم عقل و شرع مقدس موظف‌اند این نظام، که حاصل تلاش مستمر عالمان و مجاهدان و شهدای بسیار در طول تاریخ است، را یاری نموده و حفظ نمایند. اکنون این وظیفه مهم در شرکت در انتخابات تجلی یافته است. دشمنان اسلام و جاهلان فریب خورده با دستاویز قرار دادن نابسامانی‌ها و رنجش‌هایی که در اثر عملکرد بد برخی از مسؤلین بر ملت شریف تحمیل شده است، در تلاش هستند تا مانع تحقق این امر گردند. همه برادران و خواهران توجه داشته باشند که وجود این مشکلات مانع دیدن دستاوردها و افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی در چهل سال اخیر نگردد. راه حفظ این نعمت الهی و پیشرفت و تغییر نابسامانی‌ها انتخاب درست و آگاهانه است. چرا که خداوند متعال حال هیچ گروهی را تغییر نمیدهد تا آنان خود حال خود را تغییر دهند. (إِنَّ اللّهََ لایُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِم) (رعد 11) 
شرکت بابصیرت و خالصانه در انتخابات عمل صالحی است که باید با وظیفه دعوت دیگران به این امر مهم همراه شده تا زمینه سربلندی بیشتر جبهه حق فراهم گردد. (.إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ) (عصر ۳) 
بدانیم همواره در محضر خداوند متعال هستیم و هر لحظه زندگی ما صحنه انتخاب جبهه حق و باطل است. و همه ما در انتخاب خود مورد سؤال واقع خواهیم شد. (وَقِفُوهُمْ إِنَّهُمْ مَسْئُولُونَ) (صافات 24) 
اینجانب ضمن احترام به همه نامزدهای انقلابی، آیه الله رئیسی را اصلح دانسته و به ایشان رای خواهم داد. انشاء الله. 
  
اول ذی‌العقده 1442  
عبدالخالق عبداللهی اصفهانی

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیات محبان ام البنین (س) شادگان نمونه سوالات نازک دوزی همراه با جواب Tiffany سینک استیل صنعتی خرید اسان معرفی روستای زیبای دره سور از توابع شهرستان جم وریز- Wendy آمادگی دفاعی متوسطه دوم نجف آباد ساندیس‌نامه درسهایی از قران